Warning: Undefined array key "page" in /var/www/tojnar.cz/krk/prebor2010/index.php on line 6

Warning: Undefined array key "" in /var/www/tojnar.cz/krk/prebor2010/index.php on line 7
Novinky - Přebor škol okresu Most v orientačním běhu
 • Home
 • Rozpis
 • Úvod do OB
 • Další OB akce
 • Výsledky
 • Fotografie
 • 29. 4. 2010
  Zveřejňujeme první fotky z trati a z vyhlášení vítězů od Jitky Pavlíkové. A vzápětí dorazily i další snímky, převážně z cíle a poslední kontroly, od Aleny Neradové.
  28. 4. 2010
  Závod už máme úspěšně za sebou. Přestože se jednalo o historicky první přebor škol v orientačním běhu na Mostecku, účast byla až překvapivě hojná. Do lesa se vydalo 85 závodníků z celkem šesti škol z Mostecka, a spolu s nimi si orientační běh vyzkoušeli též jednotlivci, kteří již školním lavicím odrostli. Do cíle dorazili úplně všichni. V soutěži o dárkový poukaz na nákup sportovního vybavení v prodejně Hudysport Most v hodnotě 1500 Kč pro školu s nejvyšším počtem závodníků zvítězila SSZŠ v Litvínově. Žáci této školy si též vybojovali postup do krajského přeboru v kategoriích mladších dětí i žactva. V kategorii studentů do krajského kola postoupili reprezentanti Scholy Humanitas. Jak kdo dopadl se dozvíte v předběžných výsledcích. Pokud nikdo nevznese námitky, budou tyto uznány jako oficiální.
  Děkujeme všem startujícím za účast, Soukromé sportovní základní škole a firmě Sportas za pomoc a poskytnutí perfektního zázemí, městské policii za ochranu dětí při přeběhu silnice a v neposlední řadě městu Litvínov a společnosti United energy za finanční podporu naší akce.
  21. 4. 2010
  Dorazily nám další přihlášky. V soutěži o dárkový poukaz na nákup sportovního vybavení v prodejně Hudysport Most v hodnotě 1500 Kč pro školu s nejvyšším počtem závodníků zatím vede SSZŠ v Litvínově s dvaceti přihlášenými zájemci o start.
  20. 4. 2010
  Prodlužujeme možnost oficiální možnost přihlášení až do pondělí 26. 4. Samozřejmě, že se můžete přihlásit i přímo na místě, ale pořadatelům by to komplikovalo organizaci. Nebudeme např. vědět, kolik máme nakoupit sladkých odměn pro účastníky doběhlé do cíle.
  19. 4. 2010
  Dorazila nám první přihláška, ze 3. ZŠ v Litvínově.
  18. 4. 2010
  Před chvílí se z tratě nejdelší kategorie HS, určené pro studenty 1. až 4. ročníku středních škol, vrátil můj synátor (věkem 9. třída ZŠ). Všechny kontroly obešel (běhat zásadně odmítá) za přibližně 25 minut.
  18. 4. 2010
  V lese už jsme oběhli všechny kontroly a označili je lístečkem, teď už zbývá jen pořídit ceny pro nejlepší. Ale nejen vítězové budou odměněni. Škola či organizace, která bude mít na startu přeboru nejvíce přihlášených účastníků, získá od pořadatele poukázku na nákup sportovních potřeb ve výši 1500 Kč.
  17. 4. 2010
  Mapu našeho závodu jsme pojmenovali "Bláznivá louka", což je jméno palouku, který se nachází nedaleko litvínovského Koldumu. Původně k "louce Bláznivce" mapa vůbec nedosahovala, ale já o ten název stál natolik, že jsem zbylý kus lesa domapoval. Nyní už jsou všechny mapovací práce dokončeny a výsledek si můžete prohlédnout na webu závodu, viz finální mapa. Doporučujeme hlavně seznámit se s mapovými značkami, se kterými mohou mít někteří začátečníci trošku problémy.
  V této mapě máte zároveň vyznačenu polohu centra závodu (hřiště národní házené v Podkrušnohorské ulici), kde bude prezentace, i nejbližší okolí (parkoviště, zastávku MHD).
  7. 4. 2010
  Zveřejnili jsme odkazy na další OB závody pořádané v Ústeckém kraji i jinde.
  6. 4. 2010
  Pro vaši informaci jsme připravili jakýsi stručný úvod do problematiky OB, abyste se v krátkosti seznámili se základy orientačního běhu. Máte v něm i ukázku mapu se zákresem fiktivní tratě i s popisy kontrol.
  4. 4. 2010
  Náš přebor škol okresu Most v orientačním běhu bude finančně podpořen městem Litvínov a firmou United Energy, zároveň jsme jej přihlásili do seriálu Dny orientace v přírodě. Můžeme tedy zajistit hodnotné ceny pro vítěze, ale pro každého účastníka budeme v cíli mít malou odměnu.
  31. 3. 2010
  Tratě již máme vymyšleny, v mapě zbývá domapovat už jen pár detailů.
  29. 3. 2010
  Již máme zajištěno kryté shromaždiště.
  16. 3. 2010
  Byly spuštěny webové stránky závodu, k dispozici je rozpis.