Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/tojnar.cz/krk/lob2011/index.php on line 17
Co je nového - LOB 2011
Tento projekt byl podpořen z Evropského fondu pro regionální rozvoj, fondu malých projektů Programu Cíl 3 na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2007-2013.

Co je nového

1. 2. 2011

Pěkné fotky z výletu po hřebeni Krušných hor najdete na webu Smržovky. Kdo nemá důvěru ve schopnosti naší policie, nechť se mrkne na poslední snímky této fotogalerie. Z nich je patrné, že naši strážci zákona dokážou neomylně vyhmátnout toho největšího padoucha :-).

31. 1. 2011

K celkovým výsledkům již přibyly i mezičasy (společné pro české i německé kategorie na stejné trati) a protokol závodu.
Můžete si zakreslit postupy na německém Route Gadgetu. Prosíme o zákres hlavně medailisty a medailistky z elitních kategorií. Nejzajímavější postupy rozebereme v časopise OB, popř. na webu LOB. Ale kreslit se může vyplatit i všem ostatním účastníkům, jelikož před LOB na Třech Studních vylosujeme ze všech kresličů 3 závodníky, které odměníme drobnou cenou (k vyzvednutí u mne).
Do výsledků jsme doplnili chybějící údaje a hlavní rozhodčí je prohlásil za oficiální. Případné protesty směřujte na něj, kontakty máte uvedeny v rozpise.
Sledujeme ohlasy na webu, velmi pěkně nás pochválil blogger Honza Mrázek. Zatím převažují děkovné maily a dopisy. Také děkujeme.

30. 1. 2011

Kolegové ze spolupořádajícího oddílu TU Dresden zveřejnili předběžné výsledky ze soboty a z nedělní klasiky. Zpracováváme fotky a připravujeme podklady pro Route Gadget.
Děkujeme všem závodníkům za účast, zejména těm, co nás chválili :-). A všem pořadatelům bych chtěl poděkovat za snahu a čas věnovaný přípravě a organizaci závodu.
Ještě pár organizačních věcí. Ztráty a nálezy - jedna rukavice, busola a brýle v pouzdře. Kontaktujte mne na mail:
tojnar@gmail.com.
Nevyzvednuté oddílové mapy a diplomy budu letos vozit na LOBy, ceny už jsem rozdal chudým pořadatelům.

28. 1. 2011

Poslední zpravodajství z prostoru závodu. Sněhu je tu spousta, nádherný terén. Nabízíme vám pár fotek:

Ještě fotky od hlavního rozhodčího

27. 1. 2011

Startovky už jsme nalosovali i na něděli.

26. 1. 2011

Postupně zveřejňujeme startovky, zatím jen na sobotu. Dnes udělám inventuru došlých plateb podle skutečnosti, ne podle hausnumer systému OB Haná.

26. 1. 2011

Připravili jsme pro vás pokyny, zatím jen s parametry sobotních tratí.
Naši přátelé z TU Dresden připravili on-line přenos průběžných výsledků a promítání průběžných výsledků videoprojektorem. Sám jsem zvědav, jak to dopadne :-).
Doporučuji vám vytisknout si parkovací lístek, který vám zaručí, že při výjezdu z parkoviště nebudete muset tasit Eura z peněženky. Pokud nemáte tiskárnu, nezapomeňte si jeden výtisk vyzvednout na prezentaci.

25. 1. 2011

Zatímco připravujeme startovky a pokyny, vy se můžete na webkamerách v okolí závodu přesvědčit, že sněhu máme v Krušných horách opravdu dostatek.

24. 1. 2011

Zveřejňujeme seznamy přihlášených. Prosím zkontrolujte si, zda je vaše přihláška v pořádku, zejména ti, kteří hlásili mailem. Dohlášky budeme postupně doplňovat.

23. 1. 2011

Počasí nám přeje. V závodním prostoru je už jen pár místeček, na kterých si musíte dát pozor na drobné kamínky. Postačí ještě 5 cm a máme vysněženo naprosto dokonale, i bez lopat. A od cca 17:00 sněží. Zase jsem něco nafotil, můžete se mrknout jak to tam dnes vypadalo.

22. 1. 2011

Dnes jsem projel skoro celým závodním prostorem až do centra závodu v tělocvičně zinnwaldské sportovní haly. Nádherné počasí, krásně upravené stopy, jen pár silniček budeme muset vysněžit lopatou. Tři fotky z prostoru závodu:

21. 1. 2011

Zakladatel webu Kam za sněhem, na kterém můžete sledovat sjízdnost běžkařských tratí nejen v Krušných horách, mi poslal odkaz na neobjednanou a o to více vítanou propagaci běžeckých tratí v okolí Cínovce.

19. 1. 2011

Konečně přestalo tát. Sníh symbolicky poletuje i tady dole v Litvínově a meteorologové z Cínovce dokonce hlásí, že od rána připadl celý 1 cm navíc :-). Tak se rychle přihlašujte, první, nejlacinější termín vám vyprší již za dva dny, v pátek 21. 1. A nezapomeňte, že k tomuto datu byste nám rovněž měli na náš účet poslat vložné.
Během víkendu vyrazím dolaďovat poslední detaily tratí a samozřejmě, že se dočkáte i aktuálních fotek z terénu. Sledujte web, nevolejte řediteli ani mu nemailujte, nechte ho zkrátka vychutnat si tradiční předzávodní nudu :-).

16. 1. 2011

Pro všechny, kteří se spolu s námi modlí, aby se náš závod konal, mám pár docela potěšujících informací. V závodním prostoru je pořád docela dost sněhu. Ve východní, pro sluníčko otevřenější části, zůstalo po oblevě okolo 40 cenťáků. Na západě hustý les ochránil sníh ještě více, leží tam víc jak půlmetrová a místy i mohutnější vrstva. Všechny pravidelně rolbované tratě jsou upravené a sjízdné, prořezali jsme i průseky plné padlých smrčků. Problematické zatím zůstávají pouze vytáté příjezdové asfaltky k biatlon areně, přes které ovšem dokážeme vylopatovat přejezdy.
Podle předpovědi počasí by od zítřka mělo zase začít mrznout, a v závěru týdne snad i něco napadne. Držme si palce :-).

29. 12. 2010

Během dnešního lyžování jsem pořídil fotky z prostoru závodu.

28. 12. 2010

Spustil jsem webové stránky závodu, který se v případě dobrých sněhových podmínek bude konat v obci Zinnwald, SRN, nedaleko českých hranic. Zatím si na něm můžete přečíst rozpis a sledovat počasí na Wetteronline.de.